Hepsi Müzik Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hepsi Müzik Club

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 16777046

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ceza_ayben_araba

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Misafir
Misafir

ceza_ayben_araba Vide
MesajKonu: ceza_ayben_araba ceza_ayben_araba Icon_minitimePaz Mart 02, 2008 12:02 pm

[Ayben:]
Top kimlerde bekler sağlam bekler ne mıc ayben de kafiyeler sapır sapır dökülür bu dilden hayır gelmezki bitmiş pilden, mikrofon bana emanet kimden yerden geçtim geçmem serden kaçmak isteyeceksin ama nerden benim adım ayben korkun benden geriye dönen yok gidilen yerden maval okumak isteyen yokki senden sonra gelecek dertler benden dökülen yaraları topla yerden yediğin goller fazla birden eksikleri toparlarsın içten değil bu söylediklerim ben içten bayram değil neden öptü enişten.

[Ceza: ]
Sana kimler el verecek bilemem gözünün gördüğü yetecek herkese bak merkeze dolduran herkeze er yada geç verecektir evleri paraları satın alacaktır paraları yaraları deşin hadi paraları peşin durduk ortasında bu paralelin ölümüne uçacak helikopterin perspektiften görülen dost yalanmış insanlık suçu terörist masum gezen insan gibi her yerde pesimist düşünceler sarmış hümanist tavrımızdan hiç hoş seda kalmamış sen sıvı halde kaldın ben impavize sen gaz oldun ben sofistike amerika savaş ister diye doldu bu sayfa arkamdaki tayfa teyyare misali havalarda risale kime yetmiş gerçek-lerin hepsini ansiklopedide bulmak mümkün zannedenlere tarih yazan insana sormalı bunları kalmamalı gerilerde gemilerdeki bekleyişin nedeni denizin yok olması kanlı etli yaprak dolması yediren solması gereken yegane kaktüs vaftis edilmemiş insanların hepsine lanet yağdıran insanların hepsine lanet yağdırmayan insanlara lanet.
Clénn
ღ°•.♥.•°En Yoshyci Üst Düzey Adminღ°•.
ღ°•.♥.•°En Yoshyci Üst Düzey Adminღ°•.
Clénn

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 01/03/08 Mesaj Sayısı : 1304 hangi hepsici? : Yoshy'm site hakkında düşüncen? : spr ne dion Beğendinmi? : 750

ceza_ayben_araba Vide
MesajKonu: Geri: ceza_ayben_araba ceza_ayben_araba Icon_minitimePaz Mart 02, 2008 1:23 pm

saol canom
R.O.C.K
ღ°•.♥.•°En Cemreci Üst Düzey Adminღ°•.&#
ღ°•.♥.•°En Cemreci Üst Düzey Adminღ°•.&#

Yaş : Kayıt tarihi : 02/03/08 Mesaj Sayısı : 659 hangi hepsici? : S@K@R@Y@ site hakkında düşüncen? : Beğendinmi? : 750

ceza_ayben_araba Vide
MesajKonu: Geri: ceza_ayben_araba ceza_ayben_araba Icon_minitimePaz Mart 02, 2008 4:24 pm

süper şarkı saol gizoşum
CeMR[e]ReN(Cansu)
Banned
Banned
CeMR[e]ReN(Cansu)

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 02/03/08 Mesaj Sayısı : 220 hangi hepsici? : Ankara site hakkında düşüncen? : Spor,Tiyatro,Müzik Beğendinmi? : 10

ceza_ayben_araba Vide
MesajKonu: Geri: ceza_ayben_araba ceza_ayben_araba Icon_minitimePaz Mart 02, 2008 9:14 pm

paylaşım için teşekkürler merfe
Emo-Kids
ღ°•.♥.•°En Erenci Üst Düzey Adminღ°•.&#
ღ°•.♥.•°En Erenci Üst Düzey Adminღ°•.&#
Emo-Kids

Yaş : Kayıt tarihi : 01/03/08 Mesaj Sayısı : 122 hangi hepsici? : efden site hakkında düşüncen? : glçn Beğendinmi? : eft

ceza_ayben_araba Vide
MesajKonu: Geri: ceza_ayben_araba ceza_ayben_araba Icon_minitimeSalı Mart 04, 2008 10:06 pm

saol cnm
https://hepsimuzikclub.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

ceza_ayben_araba Vide
MesajKonu: Geri: ceza_ayben_araba ceza_ayben_araba Icon_minitimeSalı Mart 11, 2008 11:25 pm

öenmli değil kızlar.
f1rt1n4
En iiÜye
En iiÜye
f1rt1n4

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 09/03/08 Mesaj Sayısı : 271 hangi hepsici? : Cemre KeMeR site hakkında düşüncen? : Güzel site Beğendinmi? : Evt

ceza_ayben_araba Vide
MesajKonu: Geri: ceza_ayben_araba ceza_ayben_araba Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 4:01 pm

Teşekkürler gİZEMM...
ErEnCiYiZ---UyKuCuYuZ
ღÖzel Üye
ღÖzel Üye
ErEnCiYiZ---UyKuCuYuZ

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 03/03/08 Mesaj Sayısı : 307 hangi hepsici? : €R€N site hakkında düşüncen? : çok güzel bir site Beğendinmi? : evet

ceza_ayben_araba Vide
MesajKonu: Geri: ceza_ayben_araba ceza_ayben_araba Icon_minitimePerş. Mayıs 29, 2008 11:21 pm

saol kjm

ceza_ayben_araba

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası